Версія для друку

6 жовтня 2017 року студенти 1 курсу коледжу ОДАТРЯ виїхали на екскурсію до меморіалу «Катакомби» в с. Нерубайське Одеської області.

11.10.2017

Щороку 22 вересня відзначається День партизанської слави України. Це свято покликане висловити всенародну повагу до всіх захисників Батьківщини, які в роки Другої світової війни боролися за свободу і мир в глибокому тилу. В честь такого свята студенти 1 курсу коледжу ОДАТРЯ 6 жовтня 2017 року виїхали на екскурсію до меморіалу «Катакомби» в с. Нерубайське Одеської області.Під час екскурсії студенти відвідали Музей партизанської слави.

Музей партизанської слави – один з небагатьох в Україні підземних музеїв. У музеї представлені предмети побуту партизанів, зразки зброї та штабного обладнання, архівні документи, фотографії та особисті речі партизанів, зразки художньої творчості членів загону Молодцова-Бадаєва.Це найбільш повна експозиція, присвячена партизанському руху в Одеській області.

Одеські катакомби вважаються найбільшим і заплутаним в світі штучним лабіринтом – близько 2,5 тис. км. Вони значно перевершують знамениті Римські і Паризькі катакомби і складаються з декількох типів підземних порожнин, тісно пов’язаних між собою.

Спустившись під землю студенти побачили, в яких важких умовах жили і воювали з фашистськими загарбниками одеські партизани.

Екскурсія в катакомби була організована кураторами груп 1 курсу Пелимською В.П., Галаневич О.М., Баркар О.И.

Прес-служба ОДАТРЯ

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, повідомте нам, виділивши потрібний текст і нажміть комбінацію клавіш Ctrl+Enter.

Повернутись на головну сторінку

Translate »

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: