Версія для друку

Конкурси, гранти

Наказ про організацію і проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2013/2014 навчальному році

Осінній випуск Фулбрайтівського вісника на сторінках якого уміщено стислі описи проектів американських науковців й аспірантів – учасників Програми імені Фулбрайта 2013/14 рр. в Україніwww.fulbright.org.ua

Шановні колеги,

До 16 травня 2014 року триває прийом заявок на черговий щорічний конкурс за Програмою імені Фулбрайта для студентів старших курсів та випускників вищих навчальних закладів/Fulbright Graduate Student Program.

Програма пропонує можливість навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. Кандидати повинні мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії.

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

Можливостями Fulbright Graduate Student Program скористались 178 українців із широкою географією й галузевою приналежністю, які успішно простудіювали різноспрямовані навчальні й наукові програми в американських університетах; промовисті враження й відгуки випускників уміщено уФулбрайтівських Щорічниках та на Fulbright Ukraine у Facebook. У 2013/2014 академічному році стипендією імені Фулбрайта було відзначено 15 студентів старших курсів й випускників українських вишів; коротко про них викладено у Фулбрайтівському віснику 2013.

Умови гранту:
• оплата навчання в університеті
• щомісячна стипендія
• медичне страхування
• квиток в обидва боки

Перелік документів для участі у конкурсі та вимоги до їх оформлення розміщено на сторінціwww.fulbright.org.ua
Програма імені Фулбрайта
Представництво Інституту Міжнародної Освіти в Україні
вул. Еспланадна, 20, офіс 904, Київ, 01001, Україна тел.: (+380 44) 287 0777 | факс: (+380 44) 230 2060
valeksanych@iie.org | www.fulbright.org.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, повідомте нам, виділивши потрібний текст і нажміть комбінацію клавіш Ctrl+Enter.

Повернутись на головну сторінку

Translate »

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: