Версія для друку

Практична підготовка та працевлаштування

Вас вітає

відділ практики та працевлаштування

Одеської державної академії

технічного регулювання та якості!

Начальник відділу практики та працевлаштування

Поторак Олександр Михайлович.

Поторак

Відділ практики та працевлаштування – структурний підрозділ Одеської державної академії технічного регулювання та якості, який здійснює загальну організацію практичної підготовки студентів у масштабі академії, координує зв’язок між структурами, які беруть участь у організації практики, а також сприяє працевлаштуванню студентів та випускників ОДАТРЯ.

Важливу роль у підготовці випускників академії до професійної діяльності у галузі метрології, якості, стандартизації та сертифікації відіграє, невід’ємна частина освітнього процесу, практична підготовка студентів. Від якісної організації навчальної та виробничої практики залежить професійний зріст майбутніх спеціалістів, тому діяльність відділу спрямована на постійне удосконалення її форм і методів проведення.

Основні функції і завдання відділу:

З питань практики.

Здійснює загальну організацію усіх видів практики: навчальної (ознайомчої, екскурсійної, комп’ютерної ), виробничої (технологічної, переддипломної, науково-педагогічної, науково-дослідної), забезпечення формами и зразками документації з навчально-методичного забезпечення.

Своєчасне складання, узгодження та підписання договорів з базами практик (підприємствами, установами, організаціями різних форм власності). Академією укладено договорів більш як з 60-ю базами практики міста Одеси, Одеської області, України. Разом з Центом підготовки іноземних студентів організовується практична підготовка студентів за кордоном (Туркменістан, Німеччина та ін.)

Розподіл студентів на практику здійснюється не тільки за заявками випускових кафедр, у відповідності до специфіки спеціальності, а і за особистим побажанням студентів і випускників академії вибирати місце проходження практики.

Для керівництва практики наказом ректора академії призначаються керівники практики з числа найбільш досвідчених науково-педагогічних працівників.

Проводиться постійна інформаційно – роз’яснювальна робота серед студентів з питань організації та якісного проходження практики.

Підсумки практичної підготовки студентів аналізується, вивчається на нарадах, конференціях і позитивний досвід враховується у навчальних планах підготовки спеціалістів та методах і формах проведення практики.

З питань працевлаштування.

Налагоджує ділові відношення академії з центральними органами виконавчої влади , службами зайнятості населення, підприємствами, установами і організаціями (роботодавцями) з питань професійної підготовки та працевлаштування студентів та випускників.

Організує співробітництво з потенційними роботодавцями та забезпечує оперативне заповнення вакантних посад.

Складає бази даних про студентів та випускників, які звернулися до відділу, накопичує банк потенційних підприємств. Надає інформацію про вакансії відповідних спеціальностей.

Організовує інформаційно – роз’яснювальну роботу серед студентів та випускників академії, щодо техніки пошуку роботи, оволодіння навичками проведення співбесід з роботодавцями.

Надає консультації студентам та випускникам з питань оформлення власного резюме та розміщення його в мережі Інтернет.

Сприяє тимчасовому працевлаштуванню студентів, у вільний від навчання час.

Організує зустрічі роботодавців зі студентами та випускниками з питань можливого і подальшого працевлаштування на конкретних підприємствах, установах та організаціях. Організація заходів щодо проведення днів кар’єри, круглів столів, семінарів-практикумів, науково-практичних конференцій, ярмарок вакансій).

Налагоджує тісні зв’язки з органами студентського самоврядування у вирішенні питань подальшого працевлаштування.

Щорічно звітує керівництву академії про проведену роботу шляхом надання звітів, розміщення інформації на сайті та ін.

Організація роботи. Відділ практики та працевлаштування працює за п’ятиденним робочим тижнем з 8.30 до 16.30. Кабінет №306

Адреса: 65020, м. Одеса, вул. Ковальська, 15

тел.: (048) 726-68-92, 725-77-02

факс: (048) 726-76-95

e-mail:odatry@gmail.com,

www.kaсhestvo.od.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, повідомте нам, виділивши потрібний текст і нажміть комбінацію клавіш Ctrl+Enter.

Повернутись на головну сторінку

Translate »

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: