Версія для друку

МЕТРОЛОГІЯ ТА ІНФОРМАЦІЙНО-ВИМІРЮВАЛЬНА ТЕХНІКА

Спеціалізація:

 • Механічні вимірювання;

 • Контроль якості продукції та послуг.

  Спеціалісти з механічних вимірювань працюють у:

 • метрологічних лабораторіях підприємств, лікарень, портів,

 • на залізниці

 • підприємствах зв’язку

 • підприємствах торгтехніки.

  Спеціалісти з контролю якості продукції та послуг працюють у:

 • випробувальних лабораторіях

 • центрах сертифікації

 • в обласних та регіональних центрах стандартизації та метрології.

  Студенти проходять механічну та юстувальну практику в майстернях коледжу, технологічну та переддипломну – на підприємствах Одеси , зокрема в таких організаціях як «Торгтехніка» та «Торгтехніка-98», ДП «Одесастандартметрологія», ПАТ «Одескабель», фірма «Контраст», фірма «ТОМ», а також на державних та приватних підприємствах міста і області.

  Для організації практичних і лабораторних занять за фахом створені лабораторії: вимірювання геометричних величин; вимірювання маси, об’єму, густини речовини; вимірювання параметрів руху; визначення механічних властивостей матеріалів. В перелічених лабораторіях проводяться заняття за двома спеціалізаціями.

ЛАБОРАТОРІЯ «ВИМІРЮВАННЯ ГЕОМЕТРИЧНИХ ВЕЛИЧИН»

При виготовленні будь якого виробу, а саме верстату, автомобіля, космічного корабля, телевізора або іншої побутової техніки обов’язково контролюються лінійні та кутові розміри всіх деталей, їх взаємне розташування в машині. З усіх видів вимірювань на вимірювання геометричних величин припадає 70-80%.

ЛАБОРАТОРІЯ «ВИЗНАЧЕННЯ МЕХАНІЧНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ МАТЕРІАЛІВ»

Для забезпечення необхідної якості виробів обираються відповідні матеріали, а для цього необхідно знати їх механічні властивості.

Лабораторія обладнана випробувальними машинами та приладами, призначеними для статичних, динамічних випробувань, випробувань на втомленість, витривалість, твердість металів та сплавів, а також неметалевих конструкційних матеріалів з метою визначення різноманітних характеристик властивостей матеріалів.

ЛАБОРАТОРІЯ «ВИМІРЮВАННЯ ПАРАМЕТРІВ РУХУ»

ЛАБОРАТОРІЯ «ВИМІРЮВАННЯ МАСИ, ОБ’ЄМУ, ГУСТИНИ РЕЧОВИНИ»

Засоби вимірювання маси застосовують у лабораторіях медичних закладів, у науково-дослідних лабораторіях, на підприємствах торгівлі, на митниці, у промисловості. Міри об’єму застосовують у медичних закладах, у ресторанному бізнесі, на підприємствах торгівлі, при визначенні кількості нафтопродуктів, для обліку кількості речовини тощо. Визначення густини речовини актуально майже для усіх галузей науки та техніки. Тому знання, які отримують студенти при вивченні даної дисципліни є актуальними у сучасному житті.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, повідомте нам, виділивши потрібний текст і нажміть комбінацію клавіш Ctrl+Enter.

Повернутись на головну сторінку

Translate »

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: