Версія для друку

Спеціальність: 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» Спеціалізація: «ОБСЛУГОВУВАННЯ, ДІАГНОСТИКА ТА РЕМОНТ АВТОТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ»

В даний час автомобіль вже немислимий без комплексної системи управління двигуном, бортової інформаційної системи контролю та діагностики, систем безпеки, що робить його надійним і комфортним.

Наші випускники – висококваліфіковані фахівці для сервісного і технічного обслуговування електрообладнання автотранспортних засобів!

Спеціалізація «Обслуговування, діагностика та ремонт автотранспортних засобів» створена в 2005 році на базі коледжу стандартизації, метрології та сертифікації і є основною в галузі обслуговування автомобілів.

За період навчання студенти спеціалізації «Обслуговування, діагностика та ремонт автотранспортних засобів» вивчають спеціальні дисципліни:

Електрообладнання автомобілів і тракторів;

Двигуни автомобілів і тракторів;

Правила дорожнього руху;

Технічне обслуговування, діагностика і ремонт електрообладнання автомобілів і тракторів;

Безпеку руху;

Діагностика автомобілів;

Будова і експлуатація автомобілів і тракторів;

Будова та ремонт електронних приладів автомобіля;

Електроенергетика та електропостачання автомобілів і тракторів.

Для організ1ації практичних і лабораторних занять за фахом створені лабораторії: будова та експлуатація автомобілів і тракторів; електропостачання та електрообладнання автомобілів і тракторів. Лабораторії обладнані діючими стендами, макетами і сучасними обладнанням, необхідним для проведення ремонтних і діагностичних робіт. В лабораторіях виконується перевірка електричних та електронних пристроїв електрообладнання автомобілів.

У навчальному процесі широко використовується обчислювальна та мультимедійна техніка. Лекції доповнюються відеоматеріалами, презентаціями, слайдами та електронними плакатами.

Для вдосконалення професійних умінь і навичок за фахом, закріплення, розширення та систематизації знань, придбання практичного досвіду під час навчання студенти проходять три види практик: учбова (2 курс); технологічна (3 курс); переддипломна (4 курс).

Учбова практика проводиться в електромонтажній і слюсарно-механічній майстернях коледжу.

2Переддипломна та технологічна практика студентів здійснюється на підприємствах «ТОТУС», «Одеський автоцентр КАМАЗ», «Авто-Юг» та на іншіх автотранспортних підприємствах та станціях технічного обслуговування автомобілів міста та області, які мають сучасні стенди, обладнання та прилади для діагностики електроустаткування електронних систем автомобілів.

Під час навчання студенти виконують дипломні роботи з практичним виконанням лабораторних стендів.

На спеціалізації створений гурток технічної творчості. Студенти представляють свої творчі роботи на щорічних студентських конференціях з актуальних, у сфері обраної спеціалізації, темах, проводять екскурсії на провідні підприємства Одеського регіону з продажу, виробництва та ремонту автомобілів, виставочні центри та ін.

Після закінчення навчання випускникам спеціалізації присвоюється кваліфікація молодшого спеціаліста техніка – електромеханіка, підготовленого для професійної діяльності з сервісного обслуговування автомобілів на державних і приватних підприємствах.

Молодші спеціалісти зі спеціалізації «Обслуговування, діагностика та ремонт автотранспортних засобів» призначені для роботи на підприємствах, які експлуатують автотракторну техніку, автотранспортних підприємствах, сервісних станціях та пунктах технічного обслуговування автотранспортних засобів, сільськогосподарських підприємствах, машинно-тракторних станціях, на промислових підприємствах в автотранспортних цехах та на СТО, в проектних відділах, автотранспортних та автомобілебудівельних заводах, а також науково-дослідних інститутах відповідної галузі промисловості.

Молодший спеціаліст – технік-електромеханік також може створювати приватні вузькоспеціалізовані ремонтні майстерні.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, повідомте нам, виділивши потрібний текст і нажміть комбінацію клавіш Ctrl+Enter.

Повернутись на головну сторінку

Translate »

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: