Версія для друку

Спеціальність: 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» Спеціалізація: «ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА РЕМОНТ ЕЛЕКТРОПОБУТОВОЇ ТЕХНІКИ»

Весь домашній і офісний побут пов’язаний з побутовою технікою, яка дозволяє гарно виглядати, зберігати продукти, готувати їжу, доглядати за приміщенням та багато іншого. Щоб побут був комфортний, побутова техніка потребує технічного обслуговування.

З цим відмінно справляються наші випускники – фахівці з обслуговування та ремонту електропобутової техніки!

Спеціалізація «Обслуговування та ремонт електропобутової техніки» створена в 2005 році на базі коледжу стандартизації, метрології та сертифікації і є основною в галузі обслуговування електропобутової техніки.

За період навчання студенти спеціалізації «Обслуговування та ремонт електропобутової техніки» вивчають спеціальні дисципліни професійної підготовки:

Електропобутова техніка.

Технологія ремонту електропобутової техніки.

Електричні апарати та машини електропобутової техніки.

Електропобутові пристрої.

Обладнання спеціалізованих підприємств.

Сучасна електропобутова техніка.

Автоматика та мікропроцесорна техніка.

Для організації практичних і лабораторних занять за фахом створені лабораторії:

Технологія ремонту електропобутової техніки,

Електричні машини електропобутової техніки.

ЛСпеціалізація-«ОБСЛУГОВУВАННЯ-ТА-РЕМОНТ-ЕЛЕКТРОПОБУТОВОЇ-ТЕХНІКИ»абораторії обладнані діючими стендами, макетами і сучасними обладнанням, необхідним для проведення ремонтних і діагностичних робіт.

У навчальному процесі широко використовується обчислювальна та мультимедійна техніка.

Лабораторія технології ремонту електропобутової техніки підключена до мережі Internet, що дає можливість доповнювати матеріал лекцій відеоматеріалами і стежити за розвитком світових передових технологій в сфері побутової техніки та спеціалізованого обладнання.

Для вдосконалення професійних умінь і навичок за фахом, закріплення, розширення та систематизації знань, придбання практичного досвіду під час навчання студенти проходять три види практик: учбова (2 курс); технологічна (3 курс); переддипломна (4 курс).

5

На спеціалізації створений науковий гурток «Сучасна електропобутова техніка» і гурток технічної творчості. Студенти представляють свої творчі роботи на щорічних студентських конференціях з актуальних, у сфері обраної спеціалізації, темах. Викладачі проводять екскурсії на провідні підприємства Одеського регіону з продажу, виробництва та ремонту електропобутової техніки, виставочні центри, гіпермаркети з продажу побутової техніки та електроінструменту.

Після закінчення навчання випускникам спеціалізації присвоюється кваліфікація технік сфери обслуговування, підготовленого для професійної діяльності з сервісного обслуговування та ремонту побутової техніки на державних і приватних підприємствах.

Молодший спеціаліст технік сфери обслуговування може працювати: на підприємствах.

і організаціях з продажу та обслуговування побутової техніки; у ремонтних майстернях з ремонту побутової техніки; в сервісних центрах; на підприємствах з установки й ремонту систем вентиляції та кондиціонування; підприємствах з виробництва побутових приладів; у торгівельній мережі; в експертних організаціях. Молодший спеціаліст – технік сфери обслуговування може створювати приватні вузькоспеціалізовані ремонтні майстерні.

6

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, повідомте нам, виділивши потрібний текст і нажміть комбінацію клавіш Ctrl+Enter.

Повернутись на головну сторінку

Translate »

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: