Версія для друку

Спеціальність «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» Спеціалізація «Комп’ютерно-інтегровані технології»

Спеціалізація «Комп’ютерно-інтегровані технології» орієнтована на отримання поглиблених знань з технічного, програмного та інформаційного забезпечення приладів і систем управління, діагностики та контролю.

МетоКомп’ютерно-інтегровані технологіїю навчання є підготовка науково-педагогічних працівників та інженерів з комп’ютерно-інтегрованих технологій в сфері промисловості, медицини та екології. Майбутні фахівці отримають теоретичні та практичні знання і уміння з дослідження, аналізу та синтезу автоматизованих, у тому числі інтелектуальних, приладів і систем управління, діагностики та контролю, експертних систем, систем підтримки прийняття рішень.

Студенти вивчають теорію систем і системний аналіз, теорію формаційно-Комп’ютерно-інтегровані технології1вимірювальних систем, теорію і побудову автоматизованих та інтелектуальних систем, методи та засоби обробки сигналів, системи автоматизованого проектування та SCADA-технології.

В процесі навчання студенти проходять педагогічну практику на кафедрах академії  та коледжу, де закріплюють отримані теоретичні та практичні знання як майбутні педагогічні фахівці.

Науково-дослідна практика здійснюється в лабораторіях академії, на підприємствах та установах у відповідності до науково-дослідних робіт що проводить академія, та наукового напряму підготовки студента.

Отримана кваліфікація і рівень підготовки дозволяють випускникам за спеціалізацією «Комп’ютерно-інтегровані технології»  працювати в якості:

– наукових працівників;

– викладачів вищих навчальних закладів;

– інженерів з автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій;

– інженерів-проектувальників автоматизованих систем;

– інженерів з експлуатації автоматизованих та комп’ютерних систем;

– фахівців з розробники комп’ютерних систем;

– фахівців з розробники інженерних інформаційних мереж;

– фахівців з розробники електронної техніки та мікропроцесорних систем;

– прикладних програмістів.

Випускники працюють в структурах державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики, митній службі України, Державній службі з надзвичайних ситуацій, підприємствах оборонного комплексу, наукових установах, вищих навчальних закладах, медичних установах, підприємствах паливно-енергетичного комплексу, транспорту та зв’язку, промислових підприємствах та фінансових установах, підприємствах ІТ-сектору.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, повідомте нам, виділивши потрібний текст і нажміть комбінацію клавіш Ctrl+Enter.

Повернутись на головну сторінку

Translate »

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: