Версія для друку

Спеціальність «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» Спеціалізація «Медичні прилади, системи та метрологічне забезпечення»

Основним завданням підготовки фахівців за спеціалізацією «Медичні прилади, системи та метрологічне забезпечення» є надання теоретичних знань та практичних навичок  з розробки та обслуговування сучасних медичних приладів; медичних вимірювально-діагностичних комплексів; приладів контролю, діагностики та медичної експертизи.

Випускники цієї спеціальності набувають глибокі знання та навички проектування, розробки та експлуатації сучасних високоточних вимірювальних приладів із застосуванням мікропроцесорної та комп’ютерної техніки, систем моделювання та автоматизованого проектування.

 

В процесі навчання студенти отримують практичні знання і навички в області: електротехніки, електроніки, механіки, обчислювальної і мікропроцесорної техніки, прикладного програмування, комп’ютерно-інтегрованих технологій, нанотехнологій, моделювання  і програмування вимірювальних приладів і систем, автоматизованого проектування приладів, основ метрології та стандартизації.

Для набуття умінь та навичок студенти проходять практику на кафедрах академії та провідних профільних підприємствах і медичних установах, де закріплюють отримані теоретичні та практичні знання.

Медичні-прилади,-системи-та-метрологічне-забезпечення6

 

 

Отримана кваліфікація і рівень підготовки дозволяють випускникам працювати в якості інженерів-проектувальників і конструкторів-технологів медичних приладів, вимірювальної та діагностичної апаратури; інженерів-експлуатаційників контрольно-вимірювальних та медико-діагностичних приладів і систем; інженерів-розробників електронної техніки; розробників інформаційно-вимірювальних систем і мікропроцесорних систем, прикладних програмістів, фахівців з розробки, обслуговування та ремонту контрольно-вимірювальної апаратури.

 

Області застосування професійних знань:

– підприємства медичної галузі (медично-оздоровчий комплекс);

– підприємства галузей національного господарства різних організаційно-правових форм, їх структурні виробничі та функціональні підрозділи;

– регіональні центри стандартизації, метрології та сертифікації;

– випробувальні лабораторії;

– лабораторії з повірки та калібрування засобів вимірювань;

– організації і підприємства малого, середнього та великого бізнесу;

– об’єкти інфраструктури підприємства;

– проектні організації;

– науково-дослідні установи та інші.

Медичні прилади, системи та метрологічне забезпечення5

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, повідомте нам, виділивши потрібний текст і нажміть комбінацію клавіш Ctrl+Enter.

Повернутись на головну сторінку

Translate »

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: