Версія для друку

Спеціальність «ЕЛЕКТРОНІКА» Спеціалізація «Електроніка та комп’ютерна діагностика автомобілів»

Сучасні автомобілі звичайно насичені електронними системами, що значно покращує його технічні характеристики та експлуатаційні показники. Однак при цьому збільшується і доля несправностей електронних систем автомобіля по відношенню до відмов механіки.

Тому комп’ютерна діагностика автомобіля – це основа всіх сучасних автомобілів, без якої у наш час не можна обійтися при ремонті автомобіля. Вона дозволяє за короткий інтервал часу знайти приховану несправність в автомобілі й усунути її. З цього випливає, що при поломці автомобіля, перш ніж робити які-небудь висновки, потрібно провести якісну діагностику і виявити причину його поломки.

Поняття комп’ютерної діагностики порівняно нове, комп’ютерні технології в діагностиці автомобілів стали застосовуватися в Україні відносно недавно. Комп’ютерна діагностика автомобіля – це тестування різних електронних систем і механізмів автомобіля, що впливають на роботу бортових систем, а також виявлення несправностей, пов’язаних з роботою електронних систем автомобіля і складання діагностичної карти несправностей для подальшого ремонту і усунення неполадок, пов’язаних з автомобільним електроустаткуванням і виконавчими системами.

Всі електронні бортові системи автомобіля оснащені системами самодіагностики. Ці системи необхідні для управління виконавчими механізмами автомобіля, безперервного тестування в момент запуску і роботи двигуна. Системи самодіагностики служать незамінним помічником у постачанні водія інформацією про роботу транспортного засобу в цілому, інформують про можливі дефекти, несправності вузлів і агрегатів, а також відстежують міжсервісні інтервали, які в свою чергу нагадують про необхідність своєчасно пройти технічне обслуговування автомобіля.

Зрозуміло, що якісну комп’ютерну діагностику має проводити справжній фахівець, який знає не тільки устрій автомобілю, а й володіє сучасними інформаційними і комп’ютерними технологіями, методами та засобами комп’ютерної діагностики, прикладним програмним забезпеченням при вирішуванні інженерних задач.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, повідомте нам, виділивши потрібний текст і нажміть комбінацію клавіш Ctrl+Enter.

Повернутись на головну сторінку

Translate »

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: