Версія для друку

Спеціальність «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка». Спеціалізація «Інформаційно-вимірювальні системи»

Спеціалізація «Інформаційно-вимірювальні системи» дає можливість отримати передові знання та уміння в галузі розробки, побудови та дослідження систем управління, вимірювання, діагностики та контролю.

На сучасноСпеціалізація «Інформаційно-вимірювальні системи»му етапі завершився процес переводу вимірювального обладнання промислових та енергетичних комплексів, транспортних засобів, систем медичної діагностики, екологічного моніторингу та засобів зв’язку на цифрові принципи функціонування, що дало можливість підвищення точності, надійності та скорості  обробки, передачі та відображення інформації. Зараз вимірювальне обладнання представляє собою гнучкі інформаційно-вимірювальні прилади та системи що контролюють  величезну кількість вимірювальної інформації, що дає можливість її комплексної обробки для рішення різноманітних завдань.Спеціалізація «Інформаційно-вимірювальні системи»2

Метою підготовки фахівців з інформаційно-вимірювальних систем є отримання теоретичних та практичних знань і умінь з дослідження, аналізу та синтезу інформаційно-вимірювальних систем;
моделюванню, розробки
інтелектуальних інформаційно-вимірювальних приладів та систем; програмної інженерії; безпеки вимірювальної інформації.

У процесі навчання майбутні фахівці вивчають теорію систем і системний аналіз, теорію інформаційно-вимірювальних систем, теорію і побудову автоматизованих та інтелектуальних систем, програмну інженерію, захист інформації.

Велика увага приділяється отриманню студентами знань з педагогіки, організації та проведенні наукових досліджень, економіки.

В процесі навчання студенти проходять педагогічну практику на кафедрах академії  та коледжу, де закріплюють отримані теоретичні та практичні знання як майбутні педагогічні фахівці.

Науково-дослідна практика здійснюється в лабораторіях академії, на підприємствах та установах у відповідності до науково-дослідних робіт що проводить академія, та наукового напряму підготовки студента.

Отримана кваліфікація і рівень підготовки дозволяють випускникам за спеціалізацією «Інформаційно-вимірювальні системи» працювати в якості:

– наукових працівників;

– викладачів вищих навчальних закладів;

– інженерів з інформаційно-вимірювальної техніки;

– інженерів-метрологів;

– інженерів-системотехніків;

– інженерів-розробників інформаційно-вимірювальних та комп’ютерних систем;

– інженерів з експлуатації інформаційно-вимірювальних та комп’ютерних систем;

– фахівців з розробки та експлуатації інженерних інформаційних мереж;

– фахівців з розробки електронної техніки та мікропроцесорних систем;

– прикладних програмістів;

– системних адміністраторів;

– фахівців з розробки, обслуговування та ремонту контрольно-вимірювальної апаратури.

 

Випускники працюють в структурах державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики, митній службі України, Державній службі з надзвичайних ситуацій, підприємствах оборонного комплексу, наукових установах, вищих навчальних закладах, медичних установах, підприємствах паливно-енергетичного комплексу, транспорту та зв’язку, промислових підприємствах та фінансових установах, підприємствах ІТ-сектору.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, повідомте нам, виділивши потрібний текст і нажміть комбінацію клавіш Ctrl+Enter.

Повернутись на головну сторінку

Translate »

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: