Версія для друку

МЕХАНІЧНІ ВИМІРЮВАННЯ

Спеціалізація:

  • Сертифікаційні випробування продукції;

  • Експертиза якості товарів та послуг.

   Безымянный

   Спеціалісти з механічних вимірювань працюють у:

   метрологічних лабораторіях підприємств, лікарень, портів, на залізниці, підприємствах зв’язку, підприємствах торгтехніки, випробувальних лабораторіях, центрах сертифікації, в обласних та регіональних центрах стандартизації та метрології.

Безымянный1

Студенти проходять практику механічну та юстувальну в майстернях коледжа, технологічну та переддипломну на підприємствах міста Одеса в таких фірмах як «Торгтехніка» та «Торгтехніка-98», ДП «Одесастандартметрологія», ПАТ «Одескабель», фірма «Контраст», фірма «ТОМ», а також на державних та приватних підприємствах міста і області

Для організації практичних і лабораторних занять за фахом створені лабораторії: вимірювання геометричних величин; вимірювання маси, об’єму, густини речовини; вимірювання параметрів руху; визначення механічних властивостей матеріалів.

ЛАБОРАТОРІЯ «ВИМІРЮВАННЯ ГЕОМЕТРИЧНИХ ВЕЛИЧИН»

При виготовленні будь якого виробу, а саме верстат, автомобіль, космічний корабель, телевізор, або побутова техніка обов’язково контролюються лінійні та кутові розміри всіх деталей, їх взаємне розташування в машині. З усіх видів вимірювань на вимірювання геометричних величин доводиться 70-80%.

Безымянный2

ЛАБОРАТОРІЯ «ВИЗНАЧЕННЯ МЕХАНІЧНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ МАТЕРІАЛІВ»

Для забезпечення необхідної якості виробів обираються відповідні матеріали. Щоб обрати потрібний матеріал необхідно знати механічні властивості.

Лабораторія обладнана випробувальними машинами та приладами, призначеними для статичних, динамічних випробувань, випробувань на втомленість, витривалість, твердість металів та сплавів, а також неметалевих конструкційних матеріалів з метою визначення різноманітних характеристик властивостей матеріалів.

Безымянный4

ЛАБОРАТОРІЯ «ВИМІРЮВАННЯ ПАРАМЕТРІВ РУХУ»

На більшості виробництв з працюючим обладнанням людина піддається впливу таких шкідливих факторів, як вібрація, шум та ударне навантаження. Параметри, що характеризують ці шкідливі фактори вимірюються за допомогою спеціального обладнання, яке вивчається в лабораторії. За безпеку руху автотранспорту, локомотивів відповідають такі засоби вимірювальної техніки: тахометри, спідометри та локомотивні швидкостеміри, точність яких обов’язково необхідно контролювати.

Безымянный5

ЛАБОРАТОРІЯ «ВИМІРЮВАННЯ МАСИ, ОБ’ЄМУ, ГУСТИНИ РЕЧОВИНИ»


Засоби вимірювання маси застосовують у лабораторіях медичних закладів, у науково-дослідних лабораторіях, на підприємствах торгівлі, на митниці, у промисловості. Міри об’єму застосовують у медичних закладах, у ресторанному бізнесі, на підприємствах торгівлі, при визначенні кількості нафтопродуктів, для обліку кількості речовини тощо. Визначення густини речовини актуально майже для усіх галузей науки та техніки. Тому знання, які отримують при вивченні даної дисципліни є актуальними у сучасному житті.

Безымянный3

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, повідомте нам, виділивши потрібний текст і нажміть комбінацію клавіш Ctrl+Enter.

Повернутись на головну сторінку

Translate »

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: