Версія для друку

ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА РЕМОНТ ЕЛЕКТРОПОБУТОВОЇ ТЕХНІКИ

Спеціальність 5.14010201 – «Обслуговування та ремонт електропобутової техніки» створена в 2005 році на базі коледжу стандартизації, метрології та сертифікації і є основною в галузі обслуговування електропобутової техніки.

За період навчання студенти спеціальності «Обслуговування та ремонт електропобутової техніки» вивчають спеціальні дисципліни професійної підготовки:

  • Електропобутова техніка.

  • Технологія ремонту електропобутової техніки.

  • Електричні машини і апарати електропобутової техніки.

  • Електропобутові пристрої.

  • Обладнання спеціалізованих підприємств.

  • Сучасна електропобутова техніка.

  • Автоматика та мікропроцесорна техніка.

Для організації практичних і лабораторних занять за фахом створені лабораторії:

  • Технологія ремонту електропобутової техніки,

  • Електричні машини електропобутової техніки,

Лабораторії обладнані діючими стендами, макетами і сучасними обладнанням, необхідним для проведення ремонтних і діагностичних робіт.

У навчальному процесі широко використовується обчислювальна та мультимедійна техніка.

Лабораторія технології ремонту електропобутової техніки підключена до мережі Internet, що дає можливість доповнювати матеріал лекцій відеоматеріалами і стежити за розвитком світових передових технологій в сфері побутової техніки та спеціалізованого обладнання.

Для вдосконалення професійних умінь і навичок за фахом, закріплення, розширення та систематизації знань, придбання практичного досвіду під час навчання студенти проходять три види практик: учбова (2 курс); технологічна (3 курс); переддипломна (4 курс).

5

На спеціальності створений науковий гурток «Сучасна електропобутова техніка» і гурток технічної творчості. Студенти представляють свої творчі роботи на щорічних студентських конференціях з актуальних, у сфері обраної спеціальності, темах. Викладачі проводять екскурсії на провідні підприємства Одеського регіону з продажу, виробництва та ремонту електропобутової техніки, виставочні центри, гіпермаркети з продажу побутової техніки та електроінструменту.

6

Після закінчення навчання випускникам спеціальності присвоюється кваліфікація технік сфери обслуговування, підготовленого для професійної діяльності з сервісного обслуговування та ремонту побутової техніки на державних і приватних підприємствах.

Молодший спеціаліст технік сфери обслуговування може працювати: на підприємствах і організаціях з продажу та обслуговування побутової техніки; у ремонтних майстернях з ремонту побутової техніки; в сервісних центрах; на підприємствах з установки й ремонту систем вентиляції та кондиціонування; підприємствах з виробництва побутових приладів; у торгівельній мережі; в експертних організаціях. Молодший спеціаліст – технік-електромеханік може створювати приватні вузькоспеціалізовані ремонтні майстерні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, повідомте нам, виділивши потрібний текст і нажміть комбінацію клавіш Ctrl+Enter.

Повернутись на головну сторінку

Translate »

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: