Версія для друку

Конференція, присвячена Дню працівників стандартизації та метрології України та Всесвітньому дню стандартів

27.10.2018

25 жовтня 2018 року в коледжі ОДАТРЯ була проведена студентська конференція, присвячена Всесвітньому дню стандартів та Дню працівників стандартизації і метрології України.

На заході були присутні студенти І-ІІІ курсів, викладачі та гості. В вступному слові викладач Літвиненко А.А. привітала присутніх зі святом та підкреслила значення метрології та стандартизації в повсякденному житті будь-якої людини, а особливо наших студентів та викладачів, які є найактивнішими представниками цих сфер діяльності.

На конференції були представлені доповіді на різноманітні теми. Доповідь  «Міжнародні стандарти і четверта промислова революція», яку підготували студенти групи 401 мв Перетяка Євген, Городецька Влада та Хома Анастасія під керівництвом Літвиненко А.А., підкреслила важливість міжнародних стандартів в сьогоденні та майбутньому кожного з нас.

Студенти групи 301мв Хлєбнікова Анастасія і Лужна Ольга під керівництвом Мігун Г.А.  розкрили тему використання нанотехнологій в різних сферах науки і техніки, а також використання лазерних технологій в нових вимірювальних приладах.

Лаврова Єлизавета під керівництвом Леник О.А. В  розкрила проблеми сучасного стану та розвитку технічного регулювання в Україні і, зокрема в аналізі технічного регламенту на безпеку дитячих іграшок та їх випробувань при оцінці відповідності.

Доповіді викликали живу зацікавленість всіх присутніх своєю актуальністю  та презентабельністю.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, повідомте нам, виділивши потрібний текст і нажміть комбінацію клавіш Ctrl+Enter.

Повернутись на головну сторінку

Translate »

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: