Версія для друку

Перемога студентів Одеської державної академії технічного регулювання та якості у Всеукраїнській студентській олімпіаді з напряму підготовки «Метрологія, стандартизація та сертифікація»

08.06.2018

21 – 25 травня 2018 року у Національному університеті «Львівська політехніка» відбувся другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки «Метрологія, стандартизація та сертифікація»

 

У ІІ етапі Олімпіади взяли участь більше 70 студентів із 17 вищих навчальних закладів зі всіх регіонів України. Команду Одеської державної академії технічного регулювання та якості » на ІІ етапі Олімпіади представляли студентки факультету «Метрології та технічного регулювання» Грицанова  Владислава (гр. 407мс), Калинюк Вікторія ( гр.507еп), Михайлюк Христина  (гр. 407 мс).

Програмою олімпіади учасникам пропонувалось дати відповіді на 20 тестових питань та розв’язати п’ять задач зі спеціальних дисциплін освітньо-професійної програми підготовки бакалаврів за спеціалізцією – «Метрологія, стандартизація та сертифікація».

За підсумками олімпіади  Грицанова Владислава посіла перше місце в особистому заліку і була нагороджена дипломом І ступеня.

У командному заліку студенти Одеської державної академії технічного регулювання та якості посіли перше місце і нагороджені грамотою.

 

Очолювала команду старший викладач кафедри метрології та метрологічного забезпечення Манзарук Марія, у підготовці команди брав участь доцент кафедри нановимірювань та вимірювальної техніки к.т.н. Петрище Микола.

Крім безпосередньо участі в олімпіаді студенти мали змогу відвідати пам’ятки історичної частини Львова та Олеський замок.

 

Щиро вітаємо команду ОДАТРЯ та бажаємо подальших успіхів в обраній спеціальності!

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, повідомте нам, виділивши потрібний текст і нажміть комбінацію клавіш Ctrl+Enter.

Повернутись на головну сторінку

Translate »

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: