Версія для друку

Студент 2-го курсу коледжу ОДАТРЯ Мурафа Олексій – переможець та призер чемпіоната України та міжнародного турніру зі спортивних танців

28.05.2018

З 12 по 13 травня 2018 року у місті Южному, відбулися одразу два турніри зі спортивних танців: чемпіонат України (формейшн, ІІІ-ІV ранг) та міжнародний турнір «Tavriya Dance Festival».

У заході прийняли участь біля 1000 учасників з 15 областей України.

Одесу представляли вихованці комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №1. Одним з цих вихованців є студент другого курсу коледжу ОДАТРЯ Олексій Мурафа.

За результатами змагань одесити зайняли призові місця. У міжнародних змаганнях Олексій Мурафа зі своєю партнеркою Анною Бурлаковою зайняли 1 місце у категорії молодь до 19 років, LA та 2 місце – у категорії молодь до 21 року, LA.

А за результатами змагань чемпіонату України Олексій та Анна посіли 3 місце у категорії молодь 1Open, LA.

До змагань спортсменів підготували тренери-викладачі Віктор Палій та Яна Сурмай.

Адміністрація ОДАТРЯ вітає переможців та бажає подальших успіхів та перемог!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, повідомте нам, виділивши потрібний текст і нажміть комбінацію клавіш Ctrl+Enter.